Bir sistemin atıkları diğer bir sistemin gıdası haline gelir ve bütünüyle dengelenmiş bir sistemde atık diye birşey yoktur. Dünyada ve ülkemizde hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorunda olan şirketler ellerindeki ürünleri satarak kendi sistemlerine hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadırlar.  
İkinci el kullanılmış bilgisayar pazarının oluşmasına da katkıda bulunmak isteyen Bilgisayar Hastanesi müşterilerinin kullanım dışı bıraktığı, teknolojik ömrünü kısmen tamamlamış bilgisayarları, yazıcılarını notebooklarıve hatta avuçiçi bilgisayarları gerekirse tamir ederek, yine oldukça cazip fiyatlara tekrar kullanıma hazır halde müşterilere sunar. Ülke ekonomisine oldukça önemli katkısı olan bu hizmet özellikle dar bütçeli işletmelere ve gençlere bilgisayar kullanabilme imkanı vermektedir. 
2.el ürün satın alan müşteriler isterlerse garanti de  satın alarak daha güvenilir şekilde ürünlerini kullanma ve  gelecekte herhangi bir arıza durumunda yine kitle bilgisayar laboratuvarlarında, kitle bilgisayar güvencesiyle ürünlerini tamir ettirme imkanına kavuşurlar.

Şirketinizde belirli aralıklarla satışına karar verilen 2.el veya kullanım dışı kalmış; bilgisayar, notebook, pda, yazıcı,  gibi  IT ekipmanlarınızın envanterini bize gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz envanterinizin değerini hesaplayarak  size geri alım bedeli teklifimizi sunacaktır.

KURUMLARDAN GERİ ALIMINI YAPTIĞIMIZ 2.EL ÜRÜNLER
Masaüstü bilgisayar
Dizüstü bilgisayar (Notebook)
Cep bilgisayarları (Pda)
Sunucular ve kabinler
Monitör (CRT veya LCD)
Yazıcı
Network ürünleri
Projeksiyon cihazları

Satmayı planladığınız ürünlerinizde çalışır durumda olma şartı aranmamaktadır.
Ürünler; arızalı, kırık, eksik parçalı veya hurda olabilirler. Geri alım bedeli hesaplanırken fiyatlandırma ürünlerin genel durumları göz önünde bulundurularak hazırlanır.

   
 
 

Copyright 2012 Kitlebilgisayar.com - Çanakkale Bilgisayar Hastanesi
Tüm Hakları Saklıdır!